Spor

Son Dakika: Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oluyor

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oluyor

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın oluyor. Siyah beyazlılar  yabancı hocalarla görüşmelerinin sonuç almaması sonrasında Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın’da kararını verdi. Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın’ın takımın başına geçeceği ekibi belli oldu.

İkinci Sergen Yalçın dönemi başlıyor

Sergen Yalçın, cuma günü takımın başına geçiyor. Siyah beyazlılar 3 gün izinli olarak geçirecek. Hemen ardından cuma günü mesai başlayacak. Mesainin başında Sergen Yalçın yardımcılarıyla takımın başına geçecek.

Perşembe günü Samet Aybaba’nın yapacağı basın toplantıyla duyurulacak!

Siyah beyazlılardan gelen habere göre Sergen yalçın perşembe günü resmi olarak duyurulacak ve cuma günü start vererek yeni döneme giriş yapılacak. 2024 yılında Sergen Yalçın’a transfer bütçesi ve kendi takımını kurması istenecek.

Sergen Yalçın’ın Yardımcıları belli oldu!

Beşiktaş teknik direktörü Sergen yalçın, daha önce Ersun Yanal dönemi Fenerbahçe’de şampiyonluk yapan kondisyon Niyazı Eniseler’i kadrosuna kattı. Sergen Yalçın, Murat Şahin ve Ozan Köprülü yine kadroda yer alacak.

Ali Koç’un Hasan Arat’a ziyaretinde konuşulmuştu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, 3 Aralık’ta gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulda göreve gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiği gün Ali Koç Hasan Arat ile yapmış olduğu görüşmede Beşiktaş’ın teknik direktör arayışlarında yabancı bir hoca gelmez ise Sergen Yalçın’ın isminin ön planda olduğunun söylendiği iddia edilmişti.

Beşiktaş’ta Hasan Arat’ın teknik direktör arayışlarının çözümsüz bir sürece girmesiyle Feyyaz Uçar’ın önerisiyle Sergen Yalçın isminde Hasan Arat’ın da kabul ettiği gelen haberler arasında.

Samet Aybaba’ya sınır koyulacak

Sergen Yalçın’ın Feyyaz Uçar ile yapmış olduğu iddia edilen görüşmede Sergen Yalçın’ın Hasan Arat tarafından futbol koordinatörlüğüne getirilen Samet Aybaba’nın soyunma odasına girmemesi konusunda talebine Feyyaz Uçar’ın garanti ettiği öğrenildi.

Ugandalı bakan Peter Ogwang: Ali Koç’a yalvardım ama beni dinlemedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu