FenerbahçeMekanlarYiyecekler

Bir Kadıköy Gururu ve Gurmesi: Bilgin Gökberk ve de.ly Kalamış

Kadıköy’ün sevilen siması ünlü gazeteci yazar Bilgin Gökberk’in İtalya’dan Kadıköy’e getirdiği Trattoria & Pizzeria ambiyans ve lezzetlerini bulabileceğiniz Alaçatı’dan sonra Kadıköylülere de taşıdı.

Bir İtalyan mutfağı harikası; Pizza ve Spaghetti

İtalyan mutfağının Spaghetti ile birlikte en ünlü ve dünyaca bilinen yemeklerinden biri olan pizza, İtalya’nın geleneksel lezzetleriyle birlikte artık Kalamış’ta

Kalamış’ta keyifli bir İtalyan Restoranı

Bilgin Gökberk’in mekanı Kadıköy’ün hikayesi olan, bozulmamış sokaklarından birinde bulunan Kalamış’ta keyifli bir İtalyan Restoranı de.ly Kalamış‘ta İtalyan aşçıların yarattığı lezzetleri tadıp güzel anlar biriktirebilirsiniz.

Bilgin Gökberk kimdir?

Kadıköy halkının önemli simalarından biri olan Bilgin Gökberk medya dünyasına Milliyet gazetesiyle başladı.

Daha sonra önce SkyTürk televizyon kanalında sonra Radyospor’da “Radyocu” isimli programları sundu.

Uzun zaman İtalya’da öğrenim ve turizm hayatının sürdüren Bilgin Gökberk iyi derecede İtalyanca bilmektedir.

Aynı zamanda bir sporcu olan Gökberk motosiklet ve basketbol tutkunu olan Bilgin Gökberk uzun bir süre Hürriyet ve Cumhuriyet gazetelerinde yazdığı yazılar ile gündem olmuştu.

Özel bir hayran kitlesi bulunan Bilgin Gökberk Kalamış’ta ki İtalyan Restoranında konuklarını bizzat misafir edip hoşça sohbetlerde bulunmaktadır.

Kalamış’ta keyifli bir İtalyan Restoranı olan de.ly Kalamış Fenerbahçe, Sağnak Apt, Rüştiye Sk. No:7 B, 34726 Kadıköy/İstanbul ‘da bulabilirsiniz.

de.ly Kalamış Pizzeria Trattoria Rezervasyon için;  +902163473725

Pizzeria Trattoria Kalamış Kızıltoprak

Kadıköy Postası

Kadıköy Postası Kadıköy haberlerini size en doğru şekilde Kadıköy Haber sayfalarından ulaştıracaktır. Kadıköy Postası Kadıköylünün Sesi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu