Uncategorized

Aziz Yıldırım, Mourinho görüşmesi hakkında detay verdi

Fenerbahçe başkanlığı için aday olan Aziz Yıldırım gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

20 yıl boyunca Fenerbahçe başkanlığını yürüten Aziz Yıldırım bir kez daha kolları sıvadı. Başkanlık seçimi öncesi adaylığını açıklamayan Aziz Yıldırım, İzmir Torbalı’da Fenerbahçe Derneği’ni ziyaret ederek planlarını açıkladı.

Aziz Yıldırım, Londra’ya gidiyor

aziz yildirim 2

Mourinho’yu Fenerbahçe’nin başına getirmek istediğini söyleyen Aziz Yıldırım, “Cumartesi günü Londra’ya gidiyorum. Şampiyonlar Ligi finali var. Bahane tabi. Hem maçı izleyeceğim hem de kendisiyle buluşacağım. Pazar günü maçtan önce bir haberleşme oldu. Dedi ki; ‘Maçı seyrediyorum.’ Bir de öbür maçı de herhalde seyretti. Gidince bize muhakkak söyleyecektir. ‘Transfer yapacağız’ diye. Ne istiyorsa yapacağız. Mourinho ne isterse yapacağız. Para sorunu yok bilin. Fenerbahçe’nin her zaman parası vardır” dedi.

Aziz Yıldırım’ın açıklamaları şöyle:

Ali Başkan seçilmese bile sponsorlukları kulüpten çekmeyeceğini söyledi. Ama bizim seçilmemiz durumunda gelmek isteyen çok fazla sponsor var. Seçilirsem duruma göre değerlendirme yapıp daha çok veren olursa onunla anlaşacağız.

Açıklanan kitapçıkta Ali Koç’a kulübün 1.5 milyar TL borcu olduğu görünüyor. Şubat ayından sonrasını göremiyoruz. Kitapçıkta ne yazdığını iyi okuyun. 150 milyon dolar hibe edeceğini söylemişti. Peki hibe etti mi, bunun ne kadarını hibe etti bilmiyoruz

Biz öncelikle şampiyon olacak takım kuracağız. Sonra stadı yapacağız. Sonra eldeki arazileri değerlendireceğiz. Borcu sıfırlayacağız. Üniversiteyi geri alacağız. Fenerbahçe’yi özlenen günlere döndüreceğiz!

Aziz Yıldırım: Volkan Demirel ile görüştük

Çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini belirten Aziz Yıldırım, “Volkan Demirel’i yönetime almak istedik. Fakat teknik direktör olarak devam etmek istediğini söyledi. Oğuz Çetin’le de görüştük ama federasyonda devam etmeye karar verdi. Planladığımız organizasyonda Fenerbahçe ‘ye hizmet etmiş isimler olacak” dedi.

 

Fenerbahçe, sezonunun son haftasında İstanbulspor’u 6-0 mağlup ederken ligi ikinci sırada tamamladı. Maçın ardından teknik direktör İsmail Kartal açıklamalarda bulundu.

National Türk öneriyor: Hansi Flick Barselona’da

Haber Merkezi

Kadıköy Postası size en doğru ve en önemli haberleri verecek. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu