Kadıköy

Kadıköy’de TIR park halindeki araçlara çarptı

Kadıköy’de gece yarısı sokakta ilerleyen bir TIR şoförü park halindeki 20’yi aşkın araca çarptı. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken, TIR’ın sokakta ilerlediği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Maddi hasar oluştu

Olay saat 02.30 sıralarında Kadıköy Caferağa Mahallesi Mühürdar Karakolu Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre sokakta hızla ilerleyen TIR şoförü yol kenarında park halinde olan 20’yi aşkın araca çarptı. Araçların bir çoğunda maddi hasar meydana geldi. TIR’ın Kızıltoprak‘a doğru ilerlediği öğrenildi. Araç sahipleri sabah saatlerinde olayı fark etti.

TIR dar bir sokağa girdi

Zarar gören otomobiller çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılırken, araç sahipleri karakola giderek şikayetçi oldu. TIR’ın sokaktan geçtiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Polis ekipleri TIR şoförünü yakalamak için çalışma başlattı. Mahalle sakinlerinden bir kadın, “Biz de bilmiyoruz ne olduğunu, arabalar boydan boya gitmiş.” dedi. Çevre sakinlerinden Metin Şut ise, “Aşağıdan bir TIR gelmiş. Hızlı geliyormuş. Sağ taraftakilerin hepsini almış. Sol taraftaki arabalar sağlam. Görgü tanıklarına göre stadın oraya kadar arabaların hepsi böyle. Aşağı yukarı 20-30 tane araç hasarlı. Dar bir sokak. Bunu biz çok yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Kadıköy Postası size en doğru ve en önemli haberleri verecek. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu