Kadıköy

Oktay Derelioğlu’na Kadıköy’de Saldırı!

Beşiktaş Postası‘nın haberine göre Beşiktaş’ın eski futbolcusu Oktay Derelioğlu ve eşi Kadıköy’de trafik tartışması sonrası saldırıya uğradı.

Oktay Derelioğlu ve eşi, trafikte iki kişinin saldırısına uğradı. Derelioğlu’nun birçok yerinden yaralandığı, kolu çıktığı için de ameliyata alındığı bildirildi.

Alınan bilgilere göre Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu, dün saat 14:30 sularında Kadıköy’de yaşanan trafik tartışmasında saldırıya uğradı.

Oktay Derelioğlu’nun sürdüğü araç, yolun daralması nedeniyle başka bir araç tarafından sıkıştırıldığı için diğer araçtakiler Oktay Derelioğlu’nun aracının önünü keserek saldırıda bulundu. Kolu çıkan eski mili futbolcunun birçok darbe aldığı görüldü.

Çevredekilerin müdahalesiyle ayrılan kavga sonrası saldırganlar gözaltına alındı. Oktay Derelioğlu ve Başak Derelioğlu hastaneye kaldırıldı. Oktay Derelioğlu hastanede ameliyata alınırken, eşi Başak Derelioğlu darp raporu alarak karakolda ifade verdi.

Olayla ilgili Nurettin ve Zekai K. gözaltına alındı. İki şüpheli emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye gönderildi. Nurettin ve Zekai K.’nın da Oktay Derelioğlu’ndan şikayetçi olduğu öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu