Oyun

Oyun satın alımlarında yeni dönem

Türk Telekom’un dijital oyun alışveriş platformu Playstore.com'da artık oyunculara “Alışgidiş Kredisi" seçeneği sunulacak.

Türk Telekom, dijital oyun alışveriş platformu Playstore.com’da hayata geçirdiği yeniliklerle oyun ekosisteminde yeni bir dönem başlatıyor. Playstore.com, yeni eklenen Fibabanka’nın bir tüketici kredisi olan “Alışgidiş Kredisi” seçeneği sayesinde oyunseverlere dilediği oyunlara ödeme kolaylığı sunuyor. 24 aya kadar taksitle alınabilecek oyunlar için “Alışgidiş Kredisi’nde” alt sınır 250 TL olacak. Kullanıcılar tüm oyun satın alımlarında taksitlendirme yapabilecek.

Oyun satın alımlarında ödeme seçeneklerine bir yenisi eklendi

oyun satin alimlarinda yeni donem 1

Playstore.com’un Fibabanka iş birliği ile sunduğu yeni ödeme kolaylığı alışveriş kredisi sayesinde oyunseverler, kredi kartı kullanmaya gerek duymadan ödeme ekranında “Alışgidiş Kredisi” seçeneğiyle taksitli ödeme imkânı elde ediyor. 24 aya kadar taksitle alınabilecek oyunlar için “Alışgidiş Kredisi’nde” alt sınır 250 TL olacak. Ayrıca dileyenler “Alışgidiş Kredisi’yle” Playstore.com cüzdan kodu alarak hesaba tanımlanan bonus ile bakiyelerini istedikleri gibi bölerek alışveriş yapma imkânına sahip oluyor. Türk Telekom ve Fibabanka müşterisi olmayan oyunseverler de bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Oyun satın almalarından taksit seçeneği

Kullanıcılar, tüm satın alımlarda, kredi kartı, mobil ödeme ve Türk Telekom evde internet faturalarına ek 12 aya varan taksit imkânı gibi ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorken, “Alışgidiş Kredisi” sayesinde kredi kartsız 24 aya varan taksit seçeneğinden de yararlanarak binlerce oyun ve e-pin arasından dilediğini kolayca alabiliyor.

Öte yandan NASA‘nın Snap It oyunu, 8 Nisan’da yaşanacak Güneş Tutulmasında yaşanacaklar öncesinde çocukları bilgilendiriyor.

Hipokrat öneriyor: Böbrek yetmezliğinde rol oynayan gen saptandı

Haber Merkezi

Kadıköy Postası size en doğru ve en önemli haberleri verecek. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu