Fenerbahçe

Ali Koç, Aziz Yıldırım’a davet gönderdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı televizyonda konuşmaya davet etti.

Fenerbahçe’de başkanlık seçimi rüzgarı esiyor. Şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından camia adeta seçimlere odaklandı. Başkan adayı Aziz Yıldırım son günlerde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. Yıldırım’ın açıklamalarının ardından Ali Koç’tan cevap geldi.

Ali Koç: Bu adım çok kıymetli olacaktır

aziz yildirim ali koc

Ali Koç, “Sayın Aziz Yıldırım’ı, şahsıma yönelik iddiaları üzerine yüz yüze bir TV kanalında konuşmaya davet ediyorum. Sayın Aziz Yıldırım’ın gıyabımda söylediği bu iddialarını yüzüme söylemekten çekinmeyeceğinden şüphem yoktur. Aslolanın Fenerbahçe olmasından hareketle değerli camiamızın da bunu hak ettiğine inanıyorum. Kendisinin bu davetimi kabul etmesi halinde, bu adımın Fenerbahçe demokrasisi adına çok kıymetli olacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

Aziz Yıldırım’dan cevap gecikmedi

Ali Koç’un açıklamalarına Aziz Yıldırım, “Ben televizyona falan çıkmam. Bunlar basit şeyler. Biz ne yapmalıyız? Nasıl birlik olmalıyız! Biz şampiyon olacağız. Bunlara odaklanmalıyız” dedi.

NationalTurk Hansi Flick’in transfer listesini açıklıyor: Xavi Hernandez’in yerine A takım teknik direktörü olarak gelen Hansi Flick yakın zamanda Barselona yeni bir dönem açmaya hazırlanıyor.

 

Haber Merkezi

Kadıköy Postası size en doğru ve en önemli haberleri verecek. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu