Fenerbahçe

Aziz Yıldırım: Önümüzdeki hafta Jose Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, Jose Mourinho konusunda sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe’de başkanlık seçim için geri sayım başladı. Sarı-lacivertli kulüpte başkan adayı olan Aziz Yıldırım, Jose Mourinho görüşmesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım: Jose Mourinho imzayı attı

aziz yildirim 1

Aziz Yıldırım’ın açıklamalarında öne çıkanlar şöyle:

Önümüzdeki hafta Jose Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim. Jose Mourinho imzayı attı, gelmeme durumu yok.

Sayın başkan, ‘Ben olduğum müddetçe Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayacaklar’ dedi. Bunu söyledikten sonra Fenerbahçe’yi ne kadar severseniz sevin ayrılmanız gerekirdi. Çünkü Fenerbahçe’ye zarar vereceksiniz.

Stadyumu büyüteceğiz. Bu stadyum böyle olacak, 60 bin kapasite olacak. Kale arkaları 5’er bin kapasite artışına gidecek. Çatı 3 metre havaya kaldırılacak. Proje bu, inşallah 2 yıl içinde de tamamen bitireceğiz ama yapılırken maçlar oynanmaya devam edecek.

li Koç diyor ki; ‘Benim Fenerbahçe’den alacağım yok’. Elimdeki kitapçıkta, açıklanan dosyada Ali Koç’un 1.5 milyar alacağı gözüküyor. Öyle ‘Alacağım yok’ demek falanı geçin. O zaman hibe edin o parayı!

Fenerbahçe şampiyon olacak, başka çıkışı yok! Önümüzde ne federasyon, ne hakemler, ne iç güç, ne dış güç kimse duramaz! Fenerbahçe büyük camiadır. Öyle hakemle, federasyonla kayıp yaşamayacağız inşallah.

Fenerbahçe başkanlığı için aday olan Aziz Yıldırım gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

NationalTurk Hansi Flick’in transfer listesini açıklıyor: Xavi Hernandez’in yerine A takım teknik direktörü olarak gelen Hansi Flick yakın zamanda Barselona yeni bir dönem açmaya hazırlanıyor.

 

Haber Merkezi

Kadıköy Postası size en doğru ve en önemli haberleri verecek. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu