EtkinlikKadıköy

Kalben Kadıköy Kalamış Yaz Festivalinde

Sevilen sanatçı Kalben 25 Ağustos 2023 Kadıköy Belediyesi Kalamış Yaz Festivali için Saat 21:00’de Kalamış Atatürk Parkında

2022’nin başında Türkiye’nin ilk kendi romanı olan albümünü yayınlayan ve bugüne dek 5 albüme, sayısız tekli ve düete imza atan üretken ve özgün müzisyen Kalben dinleyicileri ile buluşuyor.

Kalben Konserinde sen de bu eşsiz gecede yer almak istiyorsan, bu fırsatı kaçırma!

– Festivalin kapı açılış saati 20:30’dur.
– Etkinlik için satılan biletlerde iade ve değişiklik yapılamamaktadır.
– Etkinlik süresince tüm katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.
– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı katılımcılar ebeveynleri eşliğinde festivale giriş yapabilirler. 6 yaş ve üzeri kişiler bilete tabidir.
– Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
– Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon sahibi etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Yiyecek, içecek ve tütün ürünleri etkinlik alanında belirlenen yerler dışında tüketilmesi yasaktır.
– Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.
– Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir.
– Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
– Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Haber Merkezi

Kadıköy Postası size en doğru ve en önemli haberleri verecek. WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu